Projekty wnętrz komercyjnych

Projektant wnętrz - aranżacje

Nasza propozycja na food court to pastelowa aranżacja zaoblonych form i elementów, w której przewijają się pudrowe odcienie beżu, różu i zieleni. Do oddzielenia strefy jedzenia posiłków, użyliśmy metalowych ram z łagodnych łuków, które są przyjemne dla oka, gładkie.

Zakrzywione linie mają za zadanie przede wszystkim rozbijać ciąg komunikacyjny i znajdujące się za nim kubiczne pomieszczenia. Metalowe konstrukcje porastałyby rośliny pnące (na przykład bluszcz), co ożywiłoby przestrzeń i nadało lekkości geometrycznym kształtom.

Na froncie znajdują się wysokie stoły z hokerami połączone trzema łukami, gdzie wspólnie może usiąść spora grupa osób. Następnie pod niższymi łukami, wypełnionymi białą blachą perforowaną, znajdują się stoliki czteroosobowe. Pozostała część strefy po tej stronie została wypełniona miejscami siedzącymi w postaci krzeseł inspirowanych kultowymi modelami mebli PRL'u z okrągłymi stolikami nawiązującymi do obłych form tego projektu. W centralnej części food court'u znajdują się dwie wyspy, których lady zostały ozdobione oświetleniem LED.

Pierwsza z nich została obłożona różowymi lamelami, druga mniejsza ozdobiona białymi, szkliwionymi kafelkami. Na podeście za ladą umieściliśmy kilka stolików i wygodnych foteli dla fanów kawiarnianego klimatu. W projekcie uwagę przyciąga również podłoga - stanowią ją płytki w deseń terazzo w dwóch odsłonach: duże i kolorowe kamyki oraz drobne, monochromatyczne w odcieniach bieli.

Ostatnim zaprojektowanym elementem jest kącik dla dzieci w nietypowej formie wgłębień i pagórków pokrytych sztuczną trawą, na której można się bezpiecznie bawić. Obok znajdują się ławki i krzesła dla opiekunów dzieci. Całość jest spójna a strefy łagodnie się przeplatają.

Pracownia Architektury Wnętrz


Tel: +48 694 606 990

biuro@ringstudio.pl


Al. Jana Pawła II 61/10
01-031 Warszawa

Al. Józefa Piłsudskiego 34
Rzeszów | Kraków

projektant wnętrz rzeszów,

architetkt wnętrz kraków,

biuro architektoniczne,

aranżacja wnętrz,

aranżacja wnętrz warszawa,

pracownia projektowania wnętrz,

projekt wnętrz rzeszów,

architekt wnętrz,

projektowanie wnętrz kraków,

architekt wnętrz warszawa,

dekorator wnętrz rzeszów,

architetktura wnętrz kraków,

projektowanie wnętrz cennik,

projektant wnętrz warszawa

Nasze pozostałe projekty

Facebook Ring Studio Instagram Ring Studio

© 2023 Ring Studio