Blog - Projektowanie wnętrz

Nasze najpopularniejsze artykuły o projektowaniu wnętrz

Salon w stylu art déco

Beżowe kolory z zielonymi akcentami, do tego dużo złota i luster. A to wszystko oparte na osiach symetrii. Tak w skrócie można opisać naszą najnowszą aranżację mieszkania w stylu art déco. Dzisiaj przedstawiamy Wam najbardziej reprezentacyjną część czyli salon.

Nietypowa łazienka - Aranżacja wnętrz

Nasz najnowszy projekt wnętrz to mieszkanie w kamienicy w Rzeszowie zaprojektowane w stylu art déco dla przemiłej pary Inwestorów. Dziś chcielibyśmy pokazać Wam jedno z pomieszczeń w tym mieszkaniu, a mianowicie projekt łazienki.

Projektowanie wnętrz Warszawa

Przy urządzaniu małego mieszkania np. 30m2 należy pamiętać o zapewnieniu ergonomii mieszkańcom. Układ funkcjonalny musi być dobrze przemyślany. Dobrym sposobem na optyczne powiększenie mieszkania jest łączenie pomieszczeń. Pokój bywa łączony z kuchnią lub korytarzem.

Łazienki - projektant wnętrz Warszawa

Dziś chcemy przedstawić Wam projekt dwóch łazienek w jednym domu. Są one spójne kolorystycznie. Wykończone zostały szarą płytką imitującą beton z akcentami płytki lamelkowej i imitującej panele drewniane.

Obie łazienki są ulokowane na poddaszu, dlatego widzimy tam dużo skosów. O ile w dużej łazience to nie bardzo przeszkadzało o tyle w małej są one dość ograniczające przestrzeń.

Recepcja w stylu art déco

Dziś przedstawiamy wam bardzo ciekawy projekt wnętrza recepcji w gabinecie ortodontycznym. Nasza propozycja aranżacji została wykonana w stylu art déco, ponieważ taki styl lubią Inwestorzy.

Kuchnia ze skosami

Kuchnia ze skosami, jak ją urządzić? Przychodzimy z pomocą i pokazujemy Wam naszą propozycję kuchni w nietypowym miejscu - pod skosami dachu. Jest to kolejne pomieszczenie - kuchnia z domu ostatnio pokazywanych łazienek. Co na pewno ją charakteryzuje? Jest zachowana w ciemnej i stonowanej kolorystyce a jej ozdobę stanowią złote dodatki: okap, armatura, lampa nad stołem.

Strona 1 z 7

Pracownia Architektury Wnętrz


Tel: +48 694 606 990

biuro@ringstudio.pl


Al. Jana Pawła II 61/10
01-031 Warszawa

Al. Józefa Piłsudskiego 34
Rzeszów | Kraków

projektant wnętrz rzeszów,

architetkt wnętrz kraków,

biuro architektoniczne,

aranżacja wnętrz,

aranżacja wnętrz warszawa,

pracownia projektowania wnętrz,

projekt wnętrz rzeszów,

architekt wnętrz,

projektowanie wnętrz kraków,

architekt wnętrz warszawa,

dekorator wnętrz rzeszów,

architetktura wnętrz kraków,

projektowanie wnętrz cennik,

projektant wnętrz warszawa

Nasze pozostałe projekty

Facebook Ring Studio Instagram Ring Studio

© 2022 Ring Studio