Blog - Projektowanie wnętrz

Nasze najpopularniejsze artykuły o projektowaniu wnętrz

Pokój przejściowy w formie saloniku

Dziś chcemy przedstawić Wam pokój przejściowy urządzony przez nas jako mini salon. W mieszkaniu został zachowany w większości istniejący układ ścian dlatego mieliśmy do zaaranżowania pokój przejściowy prowadzący do sypialni i dwóch gabinetów Inwestorów. Chcieliśmy, aby to pomieszczenie było nadal użytkowe i funkcjonalne, dlatego powstało miejsce do odpoczynku w formie poczekalni dla osób odwiedzających właścicieli.

Gabinet z biblioteką

Biblioteka z funkcją biura czy biuro z biblioteką? Przedstawiamy Wam kolejne pomieszczenie w rzeszowskim mieszkaniu znajdującym się w kamienicy. Zachowaliśmy styl kamieniczny, urozmaicając go nutką nowoczesności. Co myślicie o takim gabinecie?

Gabinet kobiecy art deco

W dzisiejszy piątek prezentujemy domowy gabinet w zabytkowej kamienicy. To kolejne pomieszczenie z uwielbianego przez nas mieszkania w stylu art deco.

Nieoczywista sypialnia

Stary piec kaflowy, zabytkowa podłoga, beż, zieleń, lustra oraz złote akcenty. To wszystko składa się na sypialnię idealną w odczuciu naszych Klientów. Dziś przedstawiamy Wam kolejne pomieszczenie w stylu art déco znajdujące się w kamienicy w Rzeszowie.

Sypialnia w ciemnych odcieniach

Nasz ostatni projekt przedstawia sypialnię w dość ciemnej aranżacji. Naturalne materiały takie jak drewno oraz beton dobrze współgrają z odcieniami czerni oraz ze światłem ambientowym. W takiej sypialni o wiele łatwiej odpocząć oraz zasnąć niż w pomieszczeniach o żywych i jasnych kolorach.

Salon w stylu art déco

Beżowe kolory z zielonymi akcentami, do tego dużo złota i luster. A to wszystko oparte na osiach symetrii. Tak w skrócie można opisać naszą najnowszą aranżację mieszkania w stylu art déco. Dzisiaj przedstawiamy Wam najbardziej reprezentacyjną część czyli salon.

Strona 1 z 8

Pracownia Architektury Wnętrz


Tel: +48 694 606 990

biuro@ringstudio.pl


Al. Jana Pawła II 61/10
01-031 Warszawa

Al. Józefa Piłsudskiego 34
Rzeszów | Kraków

projektant wnętrz rzeszów,

architetkt wnętrz kraków,

biuro architektoniczne,

aranżacja wnętrz,

aranżacja wnętrz warszawa,

pracownia projektowania wnętrz,

projekt wnętrz rzeszów,

architekt wnętrz,

projektowanie wnętrz kraków,

architekt wnętrz warszawa,

dekorator wnętrz rzeszów,

architetktura wnętrz kraków,

projektowanie wnętrz cennik,

projektant wnętrz warszawa

Nasze pozostałe projekty

Facebook Ring Studio Instagram Ring Studio

© 2024 Ring Studio